Pompă de combustibil pentru Fiat, cod 4756678
Cod KMP Brand 4756678 Cod OEM 4756678
Piesă disponibilă · livrare din depozitul PFP Auto de la Oradea
Piesele uzuale se livrează în 24–48 de ore, restul gamei KMP Brand în 7–10 zile lucrătoare. Termenul pentru codul 4756678 se confirmă imediat, la telefon.
Pompă de combustibil KMP Brand pentru Fiat, piesă aftermarket corespunzătoare codului OEM 4756678. Se montează pe utilajele Fiat 540, 640, 446, 55-46, 60-46 și încă 69 de modele. Garanție de până la 18 luni, acordată de KMP Brand.
| Cod KMP Brand | 4756678 |
|---|---|
| Cod OEM Fiat | 4756678 |
| Grupa | Sistem de alimentare pentru Fiat |
| Gama | Piese pentru Fiat |
| Garanție | până la 18 luni, acordată de KMP Brand (condiții) |
Utilaje compatibile
Fiat
56 SERIES 55-5660-5665-5670-56
66 SERIES 45-6646650-6655-6656660-6665-6665-66S66670-6670-66S76680-6680-66S
88 SERIES 55-8860-8865-8870-8880-88
90 SERIES 55-9060-9065-9070-9080-9085-90
93 SERIES 60-9365-9372-9382-9388-93
94 SERIES 60-9465-9472-9482-9488-94
CLASSIC MODELS 400446450466470480500540550566570580600640666670680766780
CLASSIC SERIES 446450466470480500540550566570580600640666670680766780
Codurile piesei
Piesa se găsește în catalog după oricare dintre codurile de mai jos, cu sau fără cratimă, spații ori puncte.
4756678
Cerere de ofertă pentru codul 4756678
Departamentul comercial PFP Auto răspunde cu prețul, disponibilitatea și termenul de livrare. Pentru o confirmare imediată: +40 741 734 684.
Alte piese pentru Fiat 540
Pahar de sticlă combustibil, tip CAV, pentru Fiat
9918123 ✓ Piesă disponibilă · Oradea
Arc control efort hidraulic pentru Fiat
596421 ✓ Piesă disponibilă · Oradea
Bandă frână exterioară pentru Fiat
5107958 ✓ Piesă disponibilă · Oradea
Bolț bandă frână pentru Fiat
567309 ✓ Piesă disponibilă · Oradea
Bolț prindere echipament, braț inferior, pentru Fiat
4954461 ✓ Piesă disponibilă · Oradea
Braț de direcție (dreapta), tracțiune pe două roți, pentru Fiat
588299 ✓ Piesă disponibilă · Oradea
Braț direcție (stânga), tracțiune pe două roți, pentru Fiat
588768 ✓ Piesă disponibilă · Oradea
Cauciuc panou caroserie pentru Fiat
4950424 ✓ Piesă disponibilă · OradeaPiesele KMP Brand sunt piese aftermarket și nu sunt produse de titularii mărcilor de utilaje și motoare menționate. Codurile producătorilor de echipament original sunt folosite exclusiv ca referință.